מחשבים וסלולרי – ClickTak

השוואת מחירי מחשבים ניידים וסלולרי חינם וללא התחייבות


השארת תגובה

🎮 השוואת מערכות רמקולים לגיימינג – לא קונים לפני שבודקים!

אם אתם מחפשים רמקולים לגיימינג, אל תסתפקו בעיצוב או במותג.
מה שבאמת משנה הוא: הספק RMS, טווח תדרים, קיום סאב וופר, סוגי חיבורים וטכנולוגיות שמע.

להלן טבלת השוואה מרכזת לפני שנצלול לכל מוצר בנפרד:

📊 טבלת השוואה טכנית מרכזת

דגםתצורההספק RMSPeakטווח תדריםסאב וופרחיבוריםטכנולוגיה מיוחדתמחיר
Logitech Z6252.1200W400Wלא צוין רשמיתOptical, RCA, 3.5mmTHX Certified₪849
Razer Nommo V2 X2.0לא צוין RMS96dB SPL75Hz–20kHzUSB-C, USB-A, Bluetooth 5.0THX Spatial Audio + EQ₪639
SpeedLink Gravity Carbon RGB2.160W120W40Hz–20kHzAUX, BluetoothRGB 16.8M צבעים₪330

🥇 Logitech Z625 – העוצמה הגבוהה ביותר

מחיר: ₪849

🔊 הספק וביצועים

  • 200W RMS אמיתי
  • 400W Peak
  • סאב וופר: 130W RMS
  • רמקולים: 2x35W RMS
  • תקן THX® Certified

מדובר במערכת החזקה ביותר מבין השלוש – מתאימה לחדרים גדולים ולמי שמחפש עוצמה שמרגישים בגוף.

🎵 סאב וופר

  • גדול וכבד (6.4 ק"ג)
  • מפיק באס עמוק ומלא
  • שליטה על עוצמת הבאס מהרמקול הימני

🔌 חיבורים

  • Optical (כניסה דיגיטלית איכותית)
  • 2x 3.5mm
  • RCA
  • יציאת אוזניות

למי זה מתאים?

למי שרוצה חוויית קולנוע + גיימינג עוצמתי במיוחד, כולל קונסולות וטלוויזיה.

לפרטים ורכישה >> כאן


🥈 Razer Nommo V2 X – דיוק ושליטה דיגיטלית

מחיר: ₪639

🔊 מבנה שמע

  • 2 דרייברים Full-Range בגודל 3”
  • Max SPL: 96dB
  • ללא סאב וופר חיצוני

🎵 טווח תדרים

  • 75Hz – 20kHz
    הטווח הנמוך מתחיל גבוה יותר, כלומר פחות באס עמוק לעומת מערכות 2.1.

🧠 טכנולוגיה

  • THX® Spatial Audio
  • שליטה דרך Razer Synapse
  • Custom 10-band EQ
  • מעבר מהיר בין התקני שמע במחשב

🔌 חיבורים

  • USB Type-C
  • USB Type-A
  • Bluetooth 5.0

למי זה מתאים?

לגיימרים תחרותיים שמחפשים:

  • דיוק מרחבי
  • שליטה מלאה דרך תוכנה
  • שולחן עבודה נקי וקומפקטי

לפרטים ורכישה >> כאן


🥉 SpeedLink Gravity Carbon RGB 2.1 – התמורה הטובה ביותר למחיר

מחיר: ₪330

🔊 הספק וביצועים

  • 60W RMS
  • 120W Peak
  • דרייברים: 2×7.6 ס"מ
  • סאב וופר 16.5 ס"מ
  • רגישות: ≥60dB

🎵 טווח תדרים

  • 40Hz – 20kHz
    הטווח הנמוך הטוב ביותר מבין השלוש (על הנייר), בזכות סאב וופר ייעודי.

🌈 תוספות

  • תאורת RGB ב-16.8 מיליון צבעים
  • 6 מצבי תאורה

🔌 חיבורים ושליטה

  • Bluetooth
  • AUX
  • שלט חיצוני לעוצמה
  • שליטה על באס מהסאב

למי זה מתאים?

למי שרוצה:

  • מערכת 2.1 אמיתית
  • באס מורגש
  • RGB לגיימינג
  • מחיר נגיש

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


🏆 סיכום מקצועי לפי שימוש

עוצמה ובאס מקסימלי → Logitech Z625
דיוק ושליטה דיגיטלית מתקדמת → Razer Nommo V2 X
תמורה למחיר עם סאב וופר ו-RGB → SpeedLink Gravity Carbon


השארת תגובה

השוואת מחשבי All-in-One עד 5,000 ש"ח !

אם אתם מחפשים מחשב AIO איכותי לבית או למשרד, עם מסך 27 אינץ’, ביצועים טובים ועיצוב נקי – הנה ההשוואה המלאה בין ארבעת הדגמים, מסודרים לפי רמת ההמלצה הכללית (ביצועים, תמורה למחיר, איכות מסך, עתידיות וחיבורים).


📊 טבלת השוואה מרכזת

דגםמעבדזיכרוןאחסוןמסךמגערענוןמערכת הפעלהמחירדירוג
Lenovo IdeaCentre 27IRH9i7-13620H16GB DDR51TB PCIe 4.0IPS FHD 99% sRGB100HzWin 11 Home₪4,839⭐⭐⭐⭐⭐
HP 27-CR2006NJCore Ultra 7 255U16GB DDR51TBIPS FHD 99% sRGB60HzWin 11 Home₪4,799⭐⭐⭐⭐½
Dell EC27250Core 7 150U16GB DDR5512GBFHD60HzWin 11 Pro₪4,849⭐⭐⭐⭐
Acer Aspire C27ACore 5 120U16GB DDR41TBFHD120HzWin 11 Home₪3,355⭐⭐⭐½

🥇 מקום ראשון – Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9

הדגם המאוזן והחזק ביותר בחבורה.

מחיר: ₪4,839

למה הוא הכי מומלץ?

  • מעבד חזק משמעותית – i7-13620H (סדרת H ביצועית)
  • מסך IPS איכותי עם 99% sRGB
  • קצב רענון 100Hz (חלק יותר מהסטנדרט)
  • אחסון 1TB מהיר בתקן PCIe 4.0
  • רמקולים איכותיים 3W עם HARMAN
  • תמיכה ב-HDMI In + HDMI Out 2.1

מתאים ל:

✔ עבודה משרדית כבדה
✔ ריבוי משימות
✔ עריכת תמונות קלה
✔ עבודה מהבית
✔ מי שרוצה מחשב שיחזיק שנים קדימה

חסרונות:

  • מעט כבד
  • Windows Home ולא Pro

🔹 שורה תחתונה: הבחירה החזקה והמשתלמת ביותר ביחס למחיר.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


🥈 מקום שני – HP 27-CR2006NJ

מחשב מודרני עם מסך מגע ומעבד דור חדש.

מחיר: ₪4,799

יתרונות:

  • מעבד Core Ultra 7 (דור חדש, יעיל וחכם)
  • מסך IPS איכותי 99% sRGB
  • מסך מגע
  • 1TB אחסון
  • מצלמת IR איכותית 1080p
  • עיצוב נקי ומודרני

חסרונות:

  • רענון 60Hz בלבד
  • כרטיס גרפי בסיסי
  • פחות חיבורים מתקדמים

✔ מתאים לעבודה משרדית, סטודנטים, שימוש משפחתי מתקדם.

🔹 שורה תחתונה: בחירה מצוינת למי שרוצה מגע + טכנולוגיה עדכנית.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


🥉 מקום שלישי – Dell AIO EC27250

מותג חזק עם שירות פרימיום.

מחיר: ₪4,849

יתרונות:

  • Windows 11 Pro (יתרון לעסקים)
  • שירות באתר הלקוח
  • מצלמת 5MP IR איכותית
  • WiFi 6E
  • בנייה איכותית

חסרונות:

  • רק 512GB אחסון
  • מסך פחות מתקדם (ללא IPS מוצהר)
  • מחיר גבוה יחסית למה שמקבלים

✔ מתאים בעיקר למשרדים שזקוקים ל-Windows Pro ולשירות מתקדם.

🔹 שורה תחתונה: אמין מאוד – אבל פחות משתלם ביחס לתחרות.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


🏅 מקום רביעי – Acer Aspire C27A

הזול ביותר בחבורה – עם יתרון מפתיע.

מחיר: ₪3,355

יתרונות:

  • מחיר נמוך משמעותית
  • 1TB אחסון
  • מסך 120Hz (יתרון מורגש)
  • אפשרויות כיוון מתקדמות למסך (Pivot / Swivel)

חסרונות:

  • מעבד חלש יותר (Core 5)
  • זיכרון DDR4 ולא DDR5
  • משקל גבוה

✔ מתאים לשימוש ביתי רגיל, תלמידים, גלישה, אופיס וצפייה בסרטים.

🔹 שורה תחתונה: התמורה הטובה ביותר למי שמוגבל בתקציב.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


🎯 סיכום – איזה לבחור?

  • רוצים את החזק והמאוזן ביותר? → Lenovo 27IRH9
  • רוצים מסך מגע ודור חדש? → HP 27
  • צריכים Windows Pro ושירות עסקי? → Dell
  • מחפשים מחיר נמוך עם מסך גדול? → Acer


השארת תגובה

השוואת טאבלטים עד 1,000₪ – דגש על חומרה ואיכות!

דגםמעבדRAMאחסוןסוג אחסוןמסךרזולוציהקצב ריענוןבהירותסוללהרשתמשקליתרון מרכזי
Samsung Galaxy Tab A11+Octa-Core עד 2.5GHz8GB256GBבסיסי11" TFT1920×120060Hz7040mAh5G מלא477gהכי חזק + 5G
Xiaomi Redmi Pad 2Helio G100-Ultra (6nm)8GB256GBUFS 2.211" LCD 2.5K2560×160090Hz500–600 nits9000mAhWiFi510gהמסך והסוללה הטובים ביותר
Lenovo Idea Tab TB336FUDimensity 6300 (A76 2.4GHz)4GB128GBUFS 2.211" IPS 2.5K2560×160090Hz500 nits7040mAhWiFi480gכולל עט + מסך איכותי
Acer Iconia Tab A12Allwinner A7334GB128GBeMMC12" IPS1200×200060Hz400 nits6000mAhWiFi 6580gמסך גדול + מחיר נמוך

🥇 מקום ראשון – החזק והמאוזן ביותר

Samsung Galaxy Tab A11+ – ₪999

למה הוא ראשון?

✔ 8GB RAM + 256GB אחסון – הנפח הגבוה ביותר כאן
✔ תמיכה מלאה ב-5G
✔ סוללה 7040mAh
✔ תמיכה ב-microSD עד 2TB
✔ Bluetooth 5.3

חומרה בפועל:

  • מעבד: Octa-Core עד 2.5GHz
  • מסך: 11" WUXGA (1920×1200) TFT
  • אחסון: 256GB
  • זיכרון: 8GB
  • רשת: 5G מלא
  • משקל: 477 גרם

יתרונות

  • הכי חזק בריבוי משימות
  • קישוריות סלולרית מלאה
  • הרבה זיכרון ואחסון

חסרונות

  • מסך TFT ולא IPS/2.5K
  • איכות צבעים פחות מרשימה מהמתחרים

למי מתאים?
למי שרוצה טאבלט חזק עם אינטרנט סלולרי, עבודה מרובת אפליקציות ואחסון גדול.

לפרטים ורכישה >> כאן


🥈 מקום שני – איכות מסך וחוויית פרימיום

Xiaomi Redmi Pad 2 – ₪899

למה שני?

✔ מסך 2.5K חד במיוחד
✔ 8GB RAM + 256GB UFS 2.2
✔ סוללה ענקית 9000mAh
✔ 4 רמקולים עם Dolby Atmos
✔ גוף מתכתי איכותי

חומרה:

  • מעבד: MediaTek Helio G100-Ultra (6nm)
  • מסך: 11" 2560×1600, 90Hz, 500-600nits
  • אחסון: 256GB UFS 2.2
  • זיכרון: 8GB LPDDR4X
  • סוללה: 9000mAh

יתרונות

  • המסך הטוב ביותר בקטגוריה
  • סוללה הגדולה ביותר
  • חוויית מולטימדיה מצוינת

חסרונות

  • ללא 5G
  • מעט כבד יותר

למי מתאים?
לסטרימינג, סרטים, לימודים וצריכת תוכן באיכות גבוהה.

לפרטים ורכישה >> כאן


🥉 מקום שלישי – מסך פרימיום עם עט

Lenovo Idea Tab TB336FU – ₪939

למה שלישי?

✔ מסך 2.5K עם 90Hz
✔ בהירות 500nits
✔ אחסון UFS 2.2
✔ כולל עט וכיסוי באריזה

חומרה:

  • מעבד: MediaTek Dimensity 6300 (2x A76 2.4GHz)
  • GPU: Mali-G57 MC2
  • RAM: 4GB
  • אחסון: 128GB UFS 2.2
  • סוללה: 7040mAh

יתרונות

  • מסך איכותי מאוד
  • עט כלול – יתרון ללימודים
  • דק וקל יחסית

חסרונות

  • רק 4GB RAM
  • WiFi בלבד

למי מתאים?
לסטודנטים, כתיבה, ציור ורישום הערות.

לפרטים ורכישה >> כאן


🏅 מקום רביעי – משתלם אך חלש חומרתית

Acer Iconia Tab A12 – ₪729

למה אחרון?

✔ מסך גדול 12"
✔ WiFi 6 (ax)
✔ מחיר זול

חומרה:

  • מעבד: Allwinner A733
  • RAM: 4GB
  • אחסון: 128GB eMMC
  • מסך: 1200×2000 IPS
  • סוללה: 6000mAh

חסרונות משמעותיים

  • אחסון eMMC איטי יותר
  • מעבד חלש ביחס לאחרים
  • סוללה קטנה יותר

למי מתאים?
לשימוש בסיסי: גלישה, YouTube, לימודים קלים.

לפרטים ורכישה >> כאן


🏆 דירוג סופי – לפי חוזק חומרה ואיכות

  1. Samsung Galaxy Tab A11+ – הכי חזק ומלא פיצ'רים
  2. Xiaomi Redmi Pad 2 – המסך והסוללה הטובים ביותר
  3. Lenovo Idea Tab TB336FU – מסך מצוין עם עט
  4. Acer Iconia Tab A12 – פתרון תקציבי


השארת תגובה

השוואת סמארטפונים עד 1,000 ₪ – מי נותן הכי הרבה ביצועים לכסף?

אם התקציב שלכם הוא עד 1,000 ₪ ואתם מחפשים טלפון חזק, מהיר, עם מסך איכותי וסוללה שמחזיקה יום שלם, הכנתי עבורכם השוואה מעמיקה בין ארבעה דגמים מובילים:

📱 Xiaomi Poco M7 Pro 5G – מלך התמורה למחיר

מחיר: ₪799

למה הוא משתלם?

✔ מעבד MediaTek Dimensity 7025-Ultra (6nm)
✔ 8GB RAM + 256GB UFS 2.2
✔ מסך AMOLED 120Hz בהירות 2100nits
✔ מצלמה ראשית 50MP עם OIS (Sony IMX882)
✔ סוללה 5110mAh + טעינה 45W
✔ רמקולים סטריאו + Dolby Atmos
✔ שקע אוזניות 3.5 מ"מ

למי מתאים?

למי שרוצה ביצועים חזקים במחיר נמוך, מסך מעולה לגיימינג ותוכן, וסוללה חזקה במיוחד.

לפרטים ורכישה >> כאן


📱 OnePlus Nord CE 4 Lite 5G – איזון מצוין עם טעינה מהירה במיוחד

מחיר: ₪899

יתרונות בולטים

✔ Snapdragon 695 5G
✔ 8GB RAM + 256GB
✔ מסך AMOLED 120Hz
✔ מצלמה 50MP עם OIS (Sony LYT-600)
✔ סוללה 5500mAh
✔ טעינה מהירה 67W (מהירה במיוחד!)
✔ שקע אוזניות

למי מתאים?

למי שמחפש סוללה חזקה וטעינה סופר מהירה, חוויית שימוש חלקה ועיצוב יוקרתי.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


📱 Samsung Galaxy A35 5G – המותג והאמינות

מחיר: ₪999

יתרונות בולטים

✔ מסך Super AMOLED 120Hz איכותי
✔ מערך צילום משולש (50+8+5)
✔ צילום וידאו 4K
✔ תמיכה ב-WiFi 6
✔ עמידות גבוהה ואיכות בנייה טובה
✔ הרחבת זיכרון עד 1TB

חסרון

❌ פחות חזק מה-Honor בביצועים גולמיים

למי מתאים?

למי שמעדיף מותג חזק, יציבות ועדכונים לאורך זמן.


לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


📱 Honor Magic4 Pro – מפלצת ביצועים במחיר מפתיע

מחיר: ₪956

מה הופך אותו למיוחד?

🔥 Snapdragon 8 Gen 1 – מעבד דגל
🔥 מסך LTPO OLED 120Hz ברזולוציה גבוהה במיוחד
🔥 מצלמות 50+50+64MP עם זום אופטי 3.5x
🔥 צילום 4K 60fps
🔥 טעינה 100W + טעינה אלחוטית 100W
🔥 עמידות IP68

חסרונות

❌ סוללה 4600mAh (פחות גדולה מהמתחרים)
❌ ללא שקע אוזניות

למי מתאים?

למי שמחפש ביצועי פרימיום אמיתיים בפחות מ-1,000 ₪ – גיימרים ומשתמשים כבדים.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן

🏆 דירוג ביצועים (מהחזק לחלש)

🥇 מקום ראשון – Honor Magic4 Pro
🥈 מקום שני – Xiaomi Poco M7 Pro 5G
🥉 מקום שלישי – OnePlus Nord CE 4 Lite 5G
🏅 מקום רביעי – Samsung Galaxy A35 5G


📊 סיכום – איזה טלפון לבחור?

  • רוצים הכי חזק ? → Honor
  • רוצים תמורה מושלמת למחיר? → Xiaomi
  • רוצים סוללה וטעינה מהירה במיוחד? → OnePlus
  • רוצים מותג ואמינות לאורך זמן? → Samsung

אם אתם מחפשים סמארטפון עד 1,000 ₪ עם ביצועים חזקים באמת – השנה אפשר לקבל מפרט שבעבר היה שייך למכשירי דגל.

📊 טבלת השוואה מסכמת – סמארטפונים עד 1,000₪


דגםמעבדמסךמצלמה ראשיתסוללהטעינהיתרון מרכזימחיר
Honor Magic4 ProSnapdragon 8 Gen 16.81" LTPO OLED 120Hz50+50+64MP (זום 3.5x)4600mAh100W + אלחוטית 100Wביצועי דגל אמיתיים₪956
Xiaomi Poco M7 Pro 5GDimensity 7025-Ultra6.67" AMOLED 120Hz50MP OIS5110mAh45Wהתמורה הטובה למחיר₪799
OnePlus Nord CE 4 Lite 5GSnapdragon 6956.67" AMOLED 120Hz50MP OIS5500mAh67Wסוללה וטעינה מהירה₪899
Samsung Galaxy A35 5GExynos 13806.6" Super AMOLED 120Hz50+8+5MP5000mAh25Wמותג ואמינות₪999


השארת תגובה

השוואת מחירים לטלוויזיות 65 אינץ' עד 2000 ₪ – מי נותנת הכי הרבה תמורה?

שוק הטלוויזיות הגדולות בישראל נהיה תחרותי במיוחד. היום אפשר למצוא מסכי 65 אינץ' 4K איכותיים במחיר של עד 2,000 ₪ – ואפילו פחות.
במאמר הזה נשווה בין ארבעה דגמים פופולריים ונבדוק מי מציעה את המפרט הטכני החזק ביותר ביחס למחיר.


🥇 Fujicom 65" QLED FJ-65Q10X – ₪1,799

מותג: Fujicom
סוג פאנל: QLED
רזולוציה: 3840×2160 (4K UHD)
בהירות: 300cd/m²
קצב רענון: 60Hz
HDR: כן
שמע: 2x10W (20W) עם Dolby
מערכת הפעלה: WebOS
חיבורים: 3x HDMI, 2x USB, RCA, RF, Coax
מקלט עידן+: DVB-T2
VESA: כן

יתרונות טכניים

✔ פאנל QLED במחיר נמוך במיוחד
✔ שלט MAGIC עם מיקרופון ועכבר אוויר
✔ תמיכה מלאה בעברית
✔ יחס מחיר־גודל מצוין

חסרונות

✖ בהירות ממוצעת
✖ אין HDMI 2.1
✖ אין נתון רשמי על מעבד תמונה מתקדם

תמורה למחיר: ⭐⭐⭐⭐☆

לפרטים ורכישה >> כאן


🥈 LG 65UA73006LA – ₪1,999

4

מותג: LG
סוג פאנל: LED (Direct Backlight)
מעבד תמונה: α7 AI Processor Gen8
רזולוציה: 4K UHD
קצב רענון: 60Hz
HDR: HDR10 / HLG
גיימינג: ALLM + VRR (עד 60Hz)
שמע: 20W + AI Sound Pro
מערכת הפעלה: webOS 25
חיבורים: 3x HDMI (כולל eARC), 2x USB
Wi-Fi: Wi-Fi 5
Bluetooth: 5.1
VESA: 400×400

יתרונות טכניים

✔ מעבד תמונה AI מתקדם
✔ תמיכה ב-VRR ו-ALLM לגיימרים
✔ מערכת חכמה מאוד יציבה
✔ איכות בנייה גבוהה

חסרונות

✖ לא QLED
✖ 60Hz בלבד
✖ מחיר קרוב לתקרה

תמורה למחיר: ⭐⭐⭐⭐⭐

לפרטים ורכישה >> כאן


🥉 Xiaomi A Pro 65 2026 QLED – ₪2,141

4

מותג: Xiaomi
סוג פאנל: QLED Quantum Dot
רזולוציה: 4K UHD
קצב רענון: 120Hz (במצב האצת משחקים / 1080p)
ניגודיות: 5000:1
מרחב צבעים: 94% DCI-P3
HDR: HDR10+, HLG
שמע: 20W + Dolby Audio + DTS-X
מערכת הפעלה: Google TV
HDMI: כולל HDMI 2.1 (eARC, ALLM)
Bluetooth: 5.0
VESA: 300×300

יתרונות טכניים

✔ QLED איכותי עם צבעים רחבים
✔ תמיכה ב-120Hz (מוגבל)
✔ Google TV מלא עם Chromecast
✔ תמיכה ב-DTS ו-Dolby מתקדמים

חסרונות

✖ חורג מהתקציב שהוגדר
✖ דירוג אנרגטי נמוך (F)

תמורה למחיר: ⭐⭐⭐⭐☆

לפרטים ורכישה >> כאן


🏅 Samsung Crystal UHD U8000F – ₪2,270

מותג: Samsung
סוג פאנל: Crystal UHD (LED)
מעבד: Crystal Processor 4K
קצב רענון: 50Hz
HDR: HDR10+
גיימינג: VRR + ALLM
שמע: 20W + OTS Lite
מערכת הפעלה: Tizen
Bluetooth: 5.3
HDMI: 3 כניסות
VESA: 200×200

יתרונות טכניים

✔ איכות בנייה גבוהה
✔ מערכת Tizen מהירה
✔ שלט Solarcell חכם
✔ אבטחת Samsung Knox

חסרונות

✖ 50Hz בלבד
✖ לא QLED
✖ יקרה משמעותית מהתקציב

תמורה למחיר: ⭐⭐⭐☆

לפרטים ורכישה >> כאן


📊 טבלת השוואה טכנית מהירה

דגםפאנלקצב רענוןHDRHDMI 2.1שמעמערכת
FujicomQLED60HzHDRלא20WWebOS
LGLED60HzHDR10לא20W AIwebOS 25
XiaomiQLED120Hz*HDR10+כןDolby + DTSGoogle TV
SamsungLED50HzHDR10+לא20WTizen

🏆 מסקנה לפי מפרט טכני

🔹 הכי משתלמת עד 2000 ₪:

👉 LG 65UA73006LA – בזכות מעבד AI, תמיכה בגיימינג, מערכת יציבה ואיכות תמונה מאוזנת.

🔹 הכי מתקדמת טכנית:

👉 Xiaomi A Pro 65 – QLED אמיתי, 120Hz ו-HDMI 2.1 (אבל חורגת מהתקציב).

🔹 הכי זולה עם QLED:

👉 Fujicom 65Q10X – מציעה מסך גדול וטכנולוגיית QLED במחיר אטרקטיבי במיוחד.


אם חשוב לך:

  • 🎮 גיימינג – Xiaomi
  • 🎬 צפייה יומיומית איכותית – LG
  • 💰 מחיר נמוך ביותר – Fujicom
  • 🏠 מותג פרימיום – Samsung


השארת תגובה

השוואת דגמי Sony PlayStation 5 – איזה PS5 הכי משתלם לכם ב-2026?

בשנים האחרונות Sony חיזקה משמעותית את משפחת ה-PlayStation 5 עם כמה גרסאות: Slim Digital, Slim עם כונן Bluray, וכמובן ה-PlayStation 5 Pro העוצמתית.

במאמר הזה נשווה בין 4 הקונסולות שציינת – לפי מחיר, ביצועים, נפח אחסון, והתאמה לסוג הגיימר.

📦 טבלת השוואה מהירה

דגםנפח אחסוןכונן דיסקיםכולל משחקמחירלמי מתאים
PS5 Slim 825GB Digital + FC26825GB✔ FC26₪2,039חובבי FIFA / משחקים דיגיטליים
PS5 Slim 1TB Bluray1TB₪2,129מי שקונה דיסקים
PS5 Pro 2TB Digital2TB₪3,099גיימרים כבדים / 4K מתקדם
PS5 Slim 825GB Digital825GB₪1,939מי שרוצה מחיר נמוך

🎮 קונסולה 1

PS5 Slim 825GB Digital + FC26 – ₪2,039

מתאימה במיוחד לחובבי כדורגל דיגיטלי.

מה מקבלים:

  • 825GB SSD מהיר במיוחד
  • בקר DualSense
  • קוד להורדת FC26
  • Astro's Playroom מותקן מראש
  • אחריות יבואן רשמי ישפאר

✔ יתרונות

  • חוסך רכישת משחק בנפרד
  • חוויית טעינה מהירה
  • מחיר אטרקטיבי ביחס לחבילה

❌ חסרונות

  • אין כונן דיסקים
  • נפח אחסון בינוני

למי זה מתאים?
למי שבכל מקרה מתכנן לרכוש FC26 ורוכש משחקים דיגיטלית בלבד.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


💿 קונסולה 2

PS5 Slim 1TB Bluray Edition – ₪2,129

הבחירה הגמישה ביותר.

✔ יתרונות

  • 1TB אחסון
  • כולל כונן Bluray
  • מאפשר קניית משחקים יד שנייה

❌ חסרונות

  • יקרה ב-₪190 מהגרסה הדיגיטלית הזולה
  • לא כוללת משחק מתנה

למי זה מתאים?
למי שמעדיף דיסקים פיזיים, מחפש מבצעים בחנויות או רוצה למכור משחקים בהמשך.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


🚀 קונסולה 3

PS5 Pro 2TB Digital – ₪3,099

הגרסה החזקה ביותר במשפחה.

✔ יתרונות

  • 2TB אחסון
  • ביצועים גרפיים משופרים
  • קצב רענון גבוה יותר
  • תמיכה מלאה במשחקי PS5 ו-PS4

❌ חסרונות

  • מחיר גבוה משמעותית
  • גרסה דיגיטלית בלבד

למי זה מתאים?
לגיימרים כבדים עם מסך 4K מתקדם, שרוצים את הביצועים הטובים ביותר ולשמור קדימה לשנים הקרובות.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


💰 קונסולה 4

PS5 Slim 825GB Digital – ₪1,939

האופציה המשתלמת ביותר.

✔ יתרונות

  • המחיר הנמוך ביותר
  • אותם ביצועים כמו Slim Digital עם המשחק

❌ חסרונות

  • אין משחק מתנה
  • אין כונן דיסקים

למי זה מתאים?
למי שרוצה להיכנס לעולם ה-PS5 במחיר הכי נמוך ולא צריך דיסקים.


🏆 דירוג לפי קטגוריות

🥇 התמורה הטובה ביותר למחיר

PS5 Slim 825GB Digital (₪1,939)

🥇 הגמישה ביותר

PS5 Slim 1TB Bluray

🥇 הביצועים הטובים ביותר

PS5 Pro 2TB Digital

🥇 לחובבי כדורגל

PS5 Slim + FC26

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


🤔 אז איזה PS5 כדאי לקנות?

✔ אם התקציב מוגבל → לכו על ה-825GB Digital
✔ אם אתם קונים דיסקים → 1TB Bluray
✔ אם אתם רוצים עוצמה מקסימלית → PS5 Pro
✔ אם אתם בכל מקרה קונים FC26 → החבילה משתלמת


סיכום

כל ארבעת הדגמים מציעים את חוויית ה-PlayStation המתקדמת עם SSD מהיר, בקר DualSense מתקדם ותמיכה מלאה בדור המשחקים החדש.
הבחירה האמיתית תלויה ב-3 דברים בלבד:

  1. האם אתם קונים דיסקים?
  2. כמה אחסון אתם צריכים?
  3. מה התקציב שלכם?


השארת תגובה

השוואת מסכי מחשב לגיימינג 2026 – איזה מסך באמת שווה את הכסף?

שוק מסכי הגיימינג התפוצץ בשנים האחרונות: 4K, 240Hz, אולטרה־רחב, קעור, IPS או VA – וכל דגם מבטיח חוויית משחק “מטורפת”.
במאמר הזה אני משווה בין חמישה מסכים פופולריים בטווח מחירים של ₪869–₪1,939, ומסביר למי כל מסך מתאים באמת – לפי סוגי משחקים, ביצועים ותקציב.

טבלת סיכום מהירה

דגםרזולוציהHzפאנליתרון מרכזימתאים ל
Dell P2725QE4K100HzIPSחדות וצבעיםעבודה + גיימינג קל
Lenovo R27fcFHD240HzVAתחרותי מאודFPS
Samsung G5UWQHD165HzVAחוויה קולנועיתעולם פתוח
LG MyViewUWQHD100HzVAמסך חכםמשרד + בידור
Xiaomi G27Qi2K180HzIPSValue for moneyגיימינג כללי

🖥️ Dell Pro Plus P2725QE – 4K מדויק עם 100Hz


מחיר: ₪1,699
גודל: 27"
רזולוציה: 3840×2160 (4K)
פאנל: IPS
קצב רענון: 100Hz
זמן תגובה: 5ms
בהירות: 350 ניט
צבעים: 99% sRGB
חיבורים: HDMI 2.1, DP 1.4, USB-C 90W, RJ45

יתרונות

✔ חדות 4K מרשימה (163 PPI)
✔ צבעים מדויקים מאוד
✔ רכזת USB-C עם טעינה 90W – מושלם ללפטופים
✔ מעמד ארגונומי מלא

חסרונות

✖ רק 100Hz
✖ לא מסך ייעודי לגיימרים תחרותיים

למי מתאים?

לגיימרים שמשלבים עבודה ויצירת תוכן. פחות מתאים ל־FPS תחרותי, יותר ל־RPG, משחקי אסטרטגיה וסינגל פלייר גרפי.

לפרטים ורכישה >> כאן

🎮 Lenovo Legion R27fc-30 – מפלצת 240Hz בתקציב נמוך

מחיר: ₪979
רזולוציה: 1920×1080 (FHD)
פאנל: VA קעור 1500R
קצב רענון: 240Hz
זמן תגובה: 0.5ms MPRT
בהירות: 350 ניט
ניגודיות: 3000:1

יתרונות

✔ 240Hz – מושלם ל־FPS
✔ זמן תגובה מהיר מאוד
✔ FreeSync Premium + G-Sync Compatible
✔ מחיר מצוין

חסרונות

✖ רזולוציית FHD בלבד
✖ צפיפות פיקסלים נמוכה (82dpi)

למי מתאים?

לשחקני Valorant, CS2, Fortnite – מי שמחפש יתרון תחרותי חלק במיוחד במחיר נמוך.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן

🏎️ Samsung Odyssey G5 34” – אולטרה־רחב 165Hz

מחיר: ₪1,439
גודל: 34" אולטרה רחב (21:9)
רזולוציה: 3440×1440
קצב רענון: 165Hz
קיעור: 1000R
פאנל: VA

יתרונות

✔ חוויית גיימינג קולנועית
✔ 165Hz מאוזן
✔ קיעור עמוק 1000R
✔ FreeSync Premium Pro

חסרונות

✖ בהירות לא גבוהה (250 ניט)
✖ מעמד בסיסי

למי מתאים?

למי שאוהב משחקי עולם פתוח, מירוצים וסימולטורים ורוצה חוויה עוטפת.

🧠 LG 34SR65QC-W MyView – מסך חכם גם לגיימינג קל

מחיר: ₪1,939
רזולוציה: 3440×1440
קצב רענון: 100Hz
Smart TV (webOS)
רמקולים 7W x2 + Bluetooth + WiFi

יתרונות

✔ מסך חכם עצמאי (נטפליקס בלי מחשב)
✔ איכות תמונה טובה
✔ רמקולים חזקים יחסית

חסרונות

✖ 100Hz בלבד
✖ פחות מתאים לגיימינג תחרותי

למי מתאים?

למי שרוצה מסך עבודה + בידור + גיימינג קל. פחות ל־FPS.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן

⚡ Xiaomi G27Qi – ה־Sweet Spot האמיתי


מחיר: ₪869
רזולוציה: 2560×1440 (2K)
פאנל: IPS
קצב רענון: 180Hz
זמן תגובה: 1ms
צבעים: 100% sRGB, 95% DCI-P3

יתרונות

✔ 2K חד + 180Hz
✔ צבעים מעולים
✔ מחיר אטרקטיבי מאוד
✔ IPS מהיר

חסרונות

✖ ללא רמקולים
✖ עיצוב בסיסי

למי מתאים?

לרוב הגיימרים – איזון מושלם בין חדות לביצועים במחיר נמוך.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן

אז איזה מסך הכי כדאי לקנות?

🥇 **מקום ראשון – **Samsung Odyssey G5 34”

✔ קצב רענון גבוה יחסית – 165Hz
✔ רזולוציה גבוהה – UWQHD (3440×1440)
✔ מסך אולטרה-רחב – יתרון לחוויית משחק
✔ יחס ניגודיות טוב מאוד ופאנל VA עמוק
✔ תמיכה ב-FreeSync Premium Pro

👉 סיבה במקום ראשון: שילוב אידאלי של רזולוציה גבוהה + קצב רענון טוב + אולטרה-רחב, מה שהופך אותו למסך הכי חזק מבחינת חומרה לגיימינג מכלל המסכים ברשימה.


🥈 **מקום שני – **Xiaomi G27Qi 27”

✔ רזולוציית 2K (2560×1440) – חדות גבוהה
✔ קצב רענון מהיר – 180Hz
✔ פאנל IPS מהיר ואיכותי
✔ זמן תגובה 1ms

👉 סיבה במקום שני: נותן ביצועים מצוינים לגיימינג תחרותי וגם איכות תמונה גבוהה מאוד – הכי משתלם יחסית למחיר.


🥉 **מקום שלישי – **Lenovo Legion R27fc-30

✔ קצב רענון חסר פשרות – 240Hz
✔ זמן תגובה מהיר מאוד – 0.5ms MPRT
✔ תמיכה FreeSync + G-SYNC Compatible

👉 סיבה במקום שלישי: למרות קצב רענון מדהים, ה-FHD בלבד מורידה אותו קצת בהשוואה למסכים עם רזולוציה גבוהה יותר.


השארת תגובה

השוואת מחשב נייד לילד – איזה דגם הכי משתלם עד 1,800 ₪?

מחפשים מחשב נייד ראשון לילד?
התקציב מוגבל, אבל רוצים מחשב שלא יתקע אחרי חודש?
עשינו השוואה בין שלושה דגמים פופולריים במחיר נגיש – ובדקנו מי נותן את התמורה הכי טובה לכסף.


💰 השוואת מחירים

  • Dell Pro 15 Essential – ₪1,649
  • Asus Vivobook Go 15 – ₪1,662
  • Lenovo IdeaPad 3 – ₪1,779

הפערים לא גדולים, ולכן חשוב להבין מה מקבלים בכל מחשב.

מה מקבלים בתקציר

דגםמחירמערכת הפעלהאחסוןמשקל
Dell Pro 15 Essential₪1,649Linux (Ubuntu)512GB SSD1.90 ק״ג
Lenovo IdeaPad 3₪1,779Windows 11 S256GB SSD1.63 ק״ג
Asus Vivobook Go 15₪1,662Windows 11 S256GB UFS1.63 ק״ג

⚙️ ביצועים – מי הכי חזק?

  • Lenovo מגיע עם מעבד i3 דור 12 – החזק ביותר בהשוואה. מתאים לריבוי משימות, זום, אופיס ואפילו התחלה של תכנות.
  • Dell עם Core 3 100U – ביצועים טובים מאוד לשימוש יומיומי ולימודים.
  • Asus עם i3-N305 – מתאים לשימוש בסיסי (גלישה, יוטיוב, עבודות בית ספר).

✔ כל הדגמים כוללים 8GB RAM – שזה המינימום המומלץ היום.


💾 אחסון – נקודה חשובה להורים

  • Dell – 512GB SSD מהיר (הכי משתלם בנפח ובמהירות)
  • Lenovo – 256GB SSD
  • Asus – 256GB UFS (אחסון איטי יותר מ-SSD רגיל)

אם הילד מוריד משחקים, שומר עבודות ותמונות – ל-Dell יתרון משמעותי.


🖥️ מסך וחוויית שימוש

שלושתם מגיעים עם מסך 15.6 אינץ’ ברזולוציית Full HD.

אבל:

  • Dell מציע קצב רענון 120Hz – תצוגה חלקה יותר.
  • Lenovo ו-Asus עם מסכים סטנדרטיים 60Hz.
  • ל-Lenovo פאנל TN (זוויות צפייה פחות טובות).

🔋 ניידות וסוללה

  • Lenovo ו-Asus – קלים יותר (1.63 ק"ג).
  • Dell – מעט כבד יותר (1.9 ק"ג).
  • הסוללה דומה בכולם – תספיק ליום לימודים חלקי.

🏆 אז איזה מחשב הכי כדאי לילד?

🥇 הבחירה הטובה ביותר (Windows מוכן להפעלה) – Lenovo IdeaPad 3

✔ מערכת הפעלה Windows מוכנה מהקופסה
✔ מעבד חזק לביצועים יומיומיים
✔ קל לשימוש
❗ נפח אחסון בינוני

לפרטים ורכישה >> כאן


🥈 אופציה מומלצת נוספת – Asus Vivobook Go 15

✔ Windows מוכן להפעלה
✔ מתאים לשימוש לימודי בסיסי
✔ קל ונוח
❗ אחסון UFS איטי יותר מ-SSD

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


🥉 אופציה עם אחסון גדול ומהיר – Dell Pro 15 Essential

✔ נפח אחסון גדול (512GB SSD)
✔ מסך 120Hz
❗ מגיע עם Linux – תצטרכו להחליף ל-Windows אם הילד צריך תוכנות שונות

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


🎯 מסקנה כהורה

אם חשוב לכם שהמחשב עובד ישר מהקופסה עם Windows בלי התקנות מסובכות
הבחירה הכי נכונה לילד היא Lenovo IdeaPad 3-15IAU7.


השארת תגובה

השוואת מסכי מחשב עד 600 ₪ – איזה מסך באמת שווה את הכסף ב-2026?

בשוק מסכי המחשב של היום אפשר למצוא לא מעט דגמים טובים גם בתקציב נמוך יחסית. עד 600 ₪ כבר ניתן לקבל מסכים גדולים, פאנל IPS איכותי, קצב רענון של 100Hz ואף פיצ’רים לגיימינג ולעבודה ממושכת.
במאמר הזה נשווה בין 5 מסכי מחשב פופולריים, כולם בטווח המחיר, ונבדוק: איכות תמונה, נוחות עבודה, התאמה לגיימינג ויחס מחיר־תמורה.

טבלה מסכמת:

מסךגודלסוג פאנלרזולוציהקצב רענוןזמן תגובהיתרונות עיקרייםחסרונות עיקרייםמחיר
Samsung Essential S3 S27D300GAM27"IPS1920×1080עד 100Hz5msגדול, צבעים טובים, 3 שנות אחריותזמן תגובה גבוה יחסית, חיבורים בסיסיים₪489
Xiaomi G27i27"IPS1920×1080עד 165Hz1msמצוין לגיימינג, HDR10, DisplayPortשנה אחריות בלבד₪549
JVC QLED LT-MN2424624"QLED1920×1080עד 100Hz14ms (MPRT)צבעים עשירים, בהירות גבוהה, מחיר נמוךזמן תגובה גבוה יחסית₪329
Dell P2425H24"IPS1920×1080100Hz5msאיכות בנייה, חיבורים רבים, USB-C, 3 שנות אחריותפחות מתאים לגיימינג₪499
ASUS VA27EHF27"IPS1920×1080100Hz1ms (MPRT)איזון טוב בין עבודה לגיימינג, Eye Careחיבור HDMI אחד בלבד₪439

Samsung Essential S3 S27D300GAM – גדול, פשוט ואמין

מחיר: ₪489
גודל: 27 אינץ’ | פאנל: IPS | רענון: עד 100Hz

המסך של סמסונג הוא פתרון קלאסי למי שמחפש מסך גדול לעבודה יומיומית, גלישה וצפייה. פאנל IPS מספק צבעים טובים וזוויות צפייה רחבות, וקצב רענון של 100Hz מעניק תחושה חלקה יותר ממסכי 60Hz סטנדרטיים.

✔ יתרונות:

  • גודל 27" במחיר נמוך
  • פאנל IPS איכותי
  • 3 שנות אחריות יבואן רשמי
  • מתאים לעבודה משרדית וללימודים

✖ חסרונות:

  • זמן תגובה 5ms – פחות מתאים לגיימינג תחרותי
  • חיבורים בסיסיים בלבד (HDMI + VGA)

למי מתאים?
למי שרוצה מסך גדול, אמין ונוח לעבודה ממושכת בלי לשלם יותר מדי.

לפרטים ורכישה >> כאן


Xiaomi G27i – הבחירה לגיימרים בתקציב

מחיר: ₪549
גודל: 27 אינץ’ | פאנל: IPS | רענון: עד 165Hz

אם גיימינג חשוב לכם – זה המסך הבולט בהשוואה. קצב רענון של 165Hz וזמן תגובה של 1ms הופכים אותו לאידיאלי למשחקים מהירים, יריות ו־FPS. בנוסף, יש תמיכה ב-HDR10 וחיבור DisplayPort מתקדם.

✔ יתרונות:

  • 165Hz – מעולה לגיימינג
  • זמן תגובה מהיר מאוד
  • כיסוי צבעים 99% sRGB
  • HDMI 2.0 + DisplayPort

✖ חסרונות:

  • שנה אחריות בלבד
  • צריכת חשמל גבוהה יחסית

למי מתאים?
לגיימרים שמחפשים ביצועים גבוהים בתקציב מוגבל.

לפרטים ורכישה >> כאן


JVC QLED 24" – צבעים חזקים במחיר מפתיע

מחיר: ₪329
גודל: 24 אינץ’ | פאנל: QLED | רענון: עד 100Hz

זה המסך הזול בהשוואה – ועדיין מציע מפרט מרשים. טכנולוגיית QLED מספקת צבעים חזקים במיוחד, בהירות גבוהה (300 nits) וכיסוי צבעים רחב שמתאים גם ליוצרים, צילום ועריכת וידאו בסיסית.

✔ יתרונות:

  • מחיר נמוך מאוד
  • צבעים עשירים ודיוק גבוה
  • FreeSync ו־HDR Ready
  • מתאים גם לגיימינג קל

✖ חסרונות:

  • זוויות צפייה פחות רחבות
  • מותג פחות מוכר בתחום המסכים

למי מתאים?
למי שמחפש מקסימום צבע ואיכות במחיר מינימלי.

לפרטים ורכישה >> כאן


Dell P2425H – מלך המשרד והעבודה המקצועית

מחיר: ₪499
גודל: 24 אינץ’ | פאנל: IPS | רענון: 100Hz

ה-Dell P2425H הוא מסך עבודה קלאסי עם דגש על נוחות, בריאות העיניים וחיבורים מתקדמים. כולל כוונון גובה, סיבוב, Pivot ו-USB Hub – משהו שכמעט לא רואים בתקציב כזה.

✔ יתרונות:

  • איכות בנייה גבוהה
  • חיבורי USB ו-USB-C
  • התאמה מושלמת למשרד ולעבודה ממושכת
  • 3 שנות אחריות בבית הלקוח

✖ חסרונות:

  • פחות מתאים לגיימינג
  • גודל 24" בלבד

למי מתאים?
לעובדים מהבית, מתכנתים, אנשי משרד ומי שיושב שעות מול המסך.

לפרטים ורכישה >> כאן


ASUS VA27EHF – האיזון המושלם

מחיר: ₪439
גודל: 27 אינץ’ | פאנל: IPS | רענון: 100Hz

אסוס מביאה כאן שילוב מצוין של עבודה וגיימינג קל. קצב רענון 100Hz, זמן תגובה MPRT של 1ms ו-Adaptive Sync – יחד עם איכות תמונה טובה ואחריות של 3 שנים.

✔ יתרונות:

  • 27" במחיר משתלם
  • מתאים גם לגיימינג וגם לעבודה
  • טכנולוגיות לשמירה על העיניים
  • אחריות יבואן רשמי 3 שנים

✖ חסרונות:

  • חיבור HDMI אחד בלבד
  • ללא רמקולים מובנים

למי מתאים?
למי שמחפש מסך אחד שעושה הכול – עבודה, לימודים וקצת גיימינג.

לפרטים ורכישה >> כאן


סיכום והמלצה

  • הכי טוב לגיימינג: Xiaomi G27i
  • הכי טוב למשרד: Dell P2425H
  • הכי משתלם במחיר: JVC QLED 24"
  • האיזון הכי טוב: ASUS VA27EHF
  • המסך הגדול והבטוח: Samsung S3 27"


השארת תגובה

🏆 השוואת שעונים חכמים עד 800 ₪ – מי מתאים למי?

שוק השעונים החכמים מציע היום אינספור דגמים, אבל לא כולם נותנים תמורה אמיתית למחיר.
בעמוד הזה ריכזנו 4 שעונים חכמים מומלצים עד 800 ₪, והשווינו ביניהם בצורה ברורה – כדי שתדע בדיוק איזה שעון מתאים לך, בלי ללכת לאיבוד במפרטים.

🥇 Garmin Forerunner 55 – הבחירה המקצועית לספורטאים

מחיר: ₪799

שעון ספורט איכותי מבית Garmin, המיועד למי שמחפש דיוק, נתונים מתקדמים ואימון חכם.

יתרונות מרכזיים

  • GPS מדויק במיוחד (GPS, GLONASS, Galileo)
  • תוכניות אימון חכמות מותאמות אישית
  • ניטור דופק, סטרס, שינה ו-Body Battery
  • סוללה עד 14 ימים
  • ממשק מלא בעברית + אפליקציה בעברית

חסרונות

  • ללא שיחות מהשעון
  • מסך פשוט יחסית (לא AMOLED)

מתאים במיוחד ל: רצים, מתאמנים קבועים, חובבי ספורט רציני.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


🥈 Xiaomi Redmi Watch 5 – התמורה הטובה ביותר למחיר

מחיר: ₪389

שעון חכם עם מפרט מרשים במיוחד ביחס למחיר – אידיאלי לשימוש יומיומי וספורט חובבני.

יתרונות מרכזיים

  • מסך AMOLED גדול 2.07 אינץ' ובהירות 1500nits
  • שיחות ישירות מהשעון + שיחת חירום SOS
  • מעל 150 מצבי ספורט
  • ניטור SpO2, דופק, סטרס ושינה
  • חיי סוללה עד 24 ימים

חסרונות

  • פחות מדויק לספורט תחרותי
  • אפליקציה פשוטה יותר בהשוואה ל-Garmin

מתאים במיוחד ל: צעירים, מתנה, משתמשים יומיומיים שמחפשים הרבה בפחות כסף.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


🥉 Samsung Galaxy Watch6 Classic – השעון החכם ביותר

מחיר: ₪699

שעון חכם מתקדם עם חוויית שימוש פרימיום וטכנולוגיות בריאות מתקדמות.

יתרונות מרכזיים

  • מדידת ECG והרכב גוף (BIA)
  • חוגה מסתובבת קלאסית
  • NFC, Wi-Fi, GPS
  • איכות בנייה גבוהה במיוחד

חסרונות

  • חיי סוללה קצרים יחסית (יום–יומיים)
  • פחות מתאים לאימונים ארוכים

מתאים במיוחד ל: משתמשי Android, חובבי טכנולוגיה ושעון חכם “אמיתי”.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


🟢 Amazfit Bip 6 – איזון מצוין בין ספורט, מסך וסוללה

מחיר: ₪564

שעון ספורט קל ונוח עם מסך מרשים וחיי סוללה מצוינים.

יתרונות מרכזיים

  • מסך AMOLED בהיר במיוחד (עד 2000nits)
  • GPS עד 32 שעות שימוש רציף
  • חיי סוללה עד 14 ימים
  • קל משקל ונוח לשימוש יומיומי

חסרונות

  • פחות יכולות חכמות מסמסונג
  • מערכת פשוטה יותר

מתאים במיוחד ל: מי שמחפש GPS חזק, סוללה ארוכה ומחיר מאוזן.

לפרטים נוספים ורכישה >> כאן


📊 טבלת השוואה מהירה

דגםמחירסוללהשיחותGPSמתאים ל
Garmin Forerunner 55₪799עד 14 יום✔️ספורט רציני
Xiaomi Redmi Watch 5₪389עד 24 יום✔️✔️שימוש יומי
Galaxy Watch6 Classic₪6991–2 ימים✔️✔️חכם מתקדם
Amazfit Bip 6₪564עד 14 יום✔️✔️ספורט + סוללה

🏆 סיכום והמלצות

  • לספורטאים ורצים: Garmin Forerunner 55
  • למחיר המשתלם ביותר: Xiaomi Redmi Watch 5
  • לחוויית שעון חכם מלאה: Samsung Galaxy Watch6 Classic
  • לאיזון מושלם: Amazfit Bip 6